Pracownia Programów Edukacyjno-Projektowych i Współpracy z Przemysłem

prof. dr hab. Katarzyna Laskowska, prof. zw. UAP

mgr Joanna Lisiecka, asystent UAP

mgr Agata Sargalska, laborant UAP

Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem prowadzona jest w myśl kreowania aktywnej postawy projektowej. W ramach działań pracowni nasi studenci mają możliwość projektowania dedykowanych rozwiązań we współpracy z przemysłem, jak również poszerzać własne zainteresowania i kompetencje projektowe w oparciu o indywidualne tematy projektowe, udział w warsztatach, wystawach, konkursach  i konferencjach.

Tematy obowiązujące w roku akademickim 2019/20:

Semestr zimowy:
19 edycja Programu Edukacyjno – Projektowego, połączona z cyklem szkoleń i warsztatów kompetencji projektowych oraz wystawą wyprototypowanych projektów w trakcie areny Design 2020 na Międzynarodowych Targach Poznańskich współpraca z firmami: MARO, NOTI, SWISS KRONO, SCHATTDECOR, REHAU

1. Siedzisko do przestrzeni coworkingu

2. System mebli do przestrzeni coworkingu

3. Dekor cyfrowy do przestrzeni coworkingu

Semestr letni:
Tematy badawcze realizowane w ramach zajęć prowadzonych online:

1. Badania nad materiałami w obiegu zamkniętym

2. Materiał / eksperyment z pracą nad materiałem

3. Jeden materiał i miękkie złącze

Zapraszamy do zapoznania się z pracami naszych studentów: