XII Pracownia Rysunku

dr Natalia Wegner, ad.

dr Jakub Malinowski, ad.

Rok akademicki 2019/20 okazał się wyjątkowy nie tylko z powodu pandemii, która z początkiem wiosny zmieniła nasze życie. W październiku XII Pracownia Rysunku zyskała pełną obsadę – obowiązki asystenta przejął dr Jakub Malinowski, który wniósł nową energię i pomysły. Znalazło to odzwierciedlenie w rezultatach studenckiej pracy, którą prezentujemy w przepisowych 30 odsłonach. Rozszerzony materiał, zamieszczony w linku, ukaże pełniejszy obraz i charakter pracowni, w której obecnie działa 50 osób.

Część pierwszo semestralnych realizacji udało się „ocalić“, reszta, przesyłana w postacizdjęć, powstawała w bliskich i dalekich miejscach. W tym czasie w sali 6 panowała cisza, nie słychać było studenckich rozmów, szelestu węgla na papierze. Przy oknie stoi jeszcze inscenizacja przygotowana dla modela, w której pozował tylko raz.

W momencie, w którym prezentacja będzie Państwu udostępniona, tradycyjna wystawa byłaby już zakończona. Warto więc skorzystać z okazji i spokojnie obejrzeć dorobek pracowni, do której w normalnych warunkach nie zawsze udało się dotrzeć.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

FB: https://www.facebook.com/12-Pracownia-Rysunku-UAP-109767487426517

Link do poszerzonego materiału w formie pdf do obejrzenia online (bez poberania pliku): https://bit.ly/36PGkH5

XII Pracownia Rysunku – PRACE